Kontakt

Oplysninger om fejl eller mangler sendes til sekretæren.

Klubhus

Silistria
Ørneredevej 15
8270 Højbjerg
Tlf: 86 27 08 31
_________________________________

Bankoplysninger

MobilePay: Generelle betalinger: 54878 Kørsel i Folleren: 46747
Bankonto: 1551 1098527 IBAN: DK1030000001098527 BIC/SWIFT: DABADKKK
Løbskonto: 1551 1273213 IBAN: DK1630000001273213 BIC/SWIFT: DABADKKK
Arrangementskonto: 1551 16997889 IBAN: DK4830000016997889 BIC/SWIFT: DABADKKK

_________________________________

Sekretær

Ind- og udmeldelse, hjemmeside, O-service, kortsalg m.m.

Jan Bille
Mejløvænget 33
8381 Tilst
Tlf.: 29 73 47 18
pan@orientering.dk
_________________________________

Klubtræner

Jeppe Ruud
Terp Skovvej 102
8270 Højbjerg
Tlf.: 28 15 12 00
jepperuud@outlook.com

Løbstilmelding  O-service

Bent Nielsen
Bisgaardsvej 51
8300 Odder
Tlf: 20 72 40 60
bent@kronborg2.dk

Pan-Posten

Anni Sørensen
Smedevænget 3
8464 Galten
Tlf:
anniso@rm.dk

Bestyrelse

Formand

Lone Secher Andersen
Lærkehøjvej 14
8270 Højbjerg
Tlf.: 25 41 35 03
losa1116@gmail.com
Kasserer

Kell Sønnichsen
Vestervang 24, 6. mf.
8000 Aarhus C
Tlf: 21 65 66 87
kell@soenniksen.dk
Medlem

Kent Lodberg Christensen 
Bushøjvej 211
8270 Højbjerg
Tlf: 86 27 92 29
KLC@dadlnet.dk
Medlem

Camilla Bevensee 
Odensegade 32 1.th
8000 Aarhus C
Tlf: 28 75 77 94
camillabevensee1@gmail.com
Medlem

Ulrik Johansen
Poul Sloths Vej 15
8270 Højbjerg
Tlf: 40 29 94 70
ulrik.johansen@gea.com
Suppleant

Jeanette Finderup
Kornbakke Allé 66
8200 Aarhus N
Tlf: 26 35 19 86
jmfinderup@hotmail.com

Udvalg

Eliteudvalg

Ebbe Nielsen
Teglbakken 15
8270 Højbjerg
Tlf: 28 35 19 48
ebbe@loberen.dk

Ungdomsudvalg

Jeanette Finderup
Kornbakke Allé 66
8200 Aarhus N
Tlf: 26 35 19 86
jmfinderup@hotmail.com

Arrangementsudvalg

Trine Kristensen
Teglbakken 15
8270 Højbjerg
Tlf: 22 62 04 51
TK@ennova.com

Træningsløb

 

 

 

Løbsudvalg

Hanne Møller Andersen
Højager 68
8530 Hjortshøj
Tlf: 86 22 33 45
hanne.moeller.andersen@cse.au.dk

Husudvalg

Kent Lodberg Christensen
Bushøjvej 211
8270 Højbjerg
Tlf: 86 27 92 29
KLC@dadlnet.dk

Kortudvalg

Flemming Nørgaard
Kærlodden 2
8320 Mårslet
Tlf: 86 27 39 78
flemming@compukort.dk

Skovudvalg

 

 

 

Kommunikationsudvalg

Camilla Bevensee
Odensegade 32 1.th
8000 Aarhus C
Tlf: 28 75 77 94
camillabevensee1@gmail.com