Startliste – Testløb Langdistance
2019-06-09
D20-DEN
7150 meter
Start
1
10:00
Signe Veggerby Jensen
Rold Skov OK
8664234
2
10:02
Nanna Lysemose Poulsen
Silkeborg OK
8634997
3
10:04
Karoline Saxtorph Schulz
Ballerup OK
8635029
4
10:06
Maria Bo Kølbæk
Aarhus 1900 Orientering
8634951
5
10:08
Birka Øhlenschlæger Nielsen
Silkeborg OK
8634975
6
10:10
Nikoline Holm Splittorff
FIF Hillerød Orientering
8160599
7
10:12
Celina Bregensøe
Tisvilde Hegn OK
8634991
8
10:14
Annika Simonsen
FIF Hillerød Orientering
8088166
9
10:16
Malin Agervig Kristiansson
OK Snab
8310121
10
10:18
Lotte Jauhojärvi Markussen
OK Pan
8636087
11
10:20
Sara Lysemose Poulsen
Silkeborg OK
8640523
12
10:22
Camille Marie Næstoft Juhl
Søllerød OK
8181816
13
10:24
Ida Øbro
Tisvilde Hegn OK
8646087
14
10:26
Ida Agervig Kristiansson
OK Snab
8190304
15
10:28
Mathilde Smedegaard Madsen
Søllerød OK
8645149
16
10:30
Hedvig Valbjørn Gydesen
OK Melfar
8634977
17
10:32
Alberte Kaae-Nielsen
Søllerød OK
8645451
18
10:34
Lise Termansen
OK H.T.F.
8667880
19
10:36
Agnes Nørgård Kracht
Tisvilde Hegn OK
8300830
20
10:38
Alberte Loft Thyssen
Horsens OK
8634960
D20-INT
7150 meter
Start
21
11:48
Tara Melhuish
Australia Junior Team
8650352
22
11:50
Ceresa Erica
Italian National Team
8635433
23
11:52
Adrianna Biederman
Polish Junior Team
8120200
24
11:54
Anna Gröll
Astria Junior Team
8111221
25
11:56
Caroline Pigerre
IFK Lidingö SOK
1396807
26
11:58
Vilma Alberinga
Latvian Junior Team
8663399
27
12:00
Victoria Hæstad Bjørnstad
IFK Göteborg
7110299
28
12:02
Dallera Caterina
Italian National Team
8635459
29
12:04
Ylvi Kastner
Astria Junior Team
8250600
30
12:06
Dominika Mérő
Hungarian Junior Team
8010128
31
12:08
Tereza Šmelíková
Slovak Junior Team
8130169
32
12:10
Katarztyna Ciesiółka
Polish Junior Team
8645192
33
12:12
Tina Tiefenböck
Astria Junior Team
8310799
34
12:14
Selem Alice
Italian National Team
8635002
35
12:16
Signe Sirma
Latvian Junior Team
8653162
36
12:18
Jasna Petrova
Bulgaria Junior Team
9101713
37
12:20
Jasmina Gassner
Astria Junior Team
8100399
38
12:22
Agnieszka Cych
Polish Junior Team
8070598
39
12:24
Zsófia Sárközy
Hungarian Junior Team
8130599
40
12:26
Tereza Miklušová
Slovak Junior Team
8222299
41
12:28
Csilla Gárdonyi
Hungarian Junior Team
8636765
42
13:02
Ane Dyrkorn
NTNUI
9796151
43
13:04
Synne Strand
IFK Göteborg
9990715
44
13:06
Teele Telgma
Estonian National Team
8648678
45
13:08
Kristel Kõivo
Estonian National Team
2006424
D20-FIN
7150 meter
Start
46
10:50
Roosa Pelkonen
Finnish Junior Team
8658907
47
10:52
Annika Matilainen
Finnish Junior Team
8635509
48
10:54
Hilla Pitkänen
Finnish Junior Team
8634926
49
10:56
Katja Linnainmaa
Finnish Junior Team
8634968
50
10:58
Julia Tala
Finnish Junior Team
8658903
51
11:00
Alli Haavisto
Finnish Junior Team
8658901
52
11:02
Katri Kontio
Finnish Junior Team
8634921
53
11:04
Venla Turakainen
Finnish Junior Team
8057852
54
11:06
Fanny Kukonlehto
Finnish Junior Team
8635454
55
11:08
Maria Määttänen
Finnish Junior Team
8658905
56
11:10
Elsa Ankelo
Finnish Junior Team
8635419
57
11:12
Milja Väätäjä
Finnish Junior Team
8635763
58
11:14
Janina Donner
Finnish Junior Team
8635448
59
11:16
Venla Taulavuori
Finnish Junior Team
8634881
60
11:18
Minja Nietula
Finnish Junior Team
8658906
61
11:20
Lotta Eerola
Finnish Junior Team
8635400
62
11:22
Emilia Tala
Finnish Junior Team
8658902
63
11:24
Tuuli Heikkilä
Finnish Junior Team
8658909
64
11:26
Linda Sainio
Finnish Junior Team
8635040
65
11:28
Liisa Mattila
Finnish Junior Team
8658904
66
11:30
Jasmiina Rantala
Finnish Junior Team
8635016
67
11:32
Siiri Silvennoinen
Finnish Junior Team
8658908
68
11:34
Anu Tuomisto
Finnish Junior Team
8657307
69
11:36
Amanda Strandvall
Finnish Junior Team
8640570
70
11:38
Inka Nurminen
Finnish Junior Team
8629600
71
11:40
Mikaela Karjalainen
Finnish Junior Team
8661138
72
11:42
Melina Lahdenperä
Finnish Junior Team
8639750
73
11:44
Ida Haapala
Finnish Junior Team
8635503
D20-GBR
7150 meter
Start
74
09:54
Grace Molloy
British Junior Team
8161803
75
09:56
Fiona Bunn
British Junior Team
8150151
76
09:58
Laura King
British Junior Team
8220047
77
10:40
Eilidh Campbell
British Junior Team
8311164
78
10:42
Lizzie Stansfield
British Junior Team
8040302
79
10:44
Megan Keith
British Junior Team
8657420
80
10:46
Rachel Brown
British Junior Team
8120803
81
10:48
Alice Wilson
British Junior Team
8260802
D20-CZE
7150 meter
Start
82
12:30
Sieglová Eliška
Czech Junior team
8656705
83
12:32
Kopecká Anna
Czech Junior team
8656607
84
12:34
Sokolářová Šárka
Czech Junior team
8660903
85
12:36
Thořová Markéta
Czech Junior team
8663148
86
12:38
Peterová Jana
Czech Junior team
8656599
87
12:40
Opálková Martina
Czech Junior team
8659381
88
12:42
Špringlová Kamila
Czech Junior team
8662300
89
12:44
Thýnová Nikola
Czech Junior team
8656672
90
12:46
Nechanická Klára
Czech Junior team
8656601
91
12:48
Grycová Kateřina
Czech Junior team
8659389
92
12:50
Chaloupská Barbora
Czech Junior team
8656524
93
12:52
Firešová Markéta
Czech Junior team
8660435
H20-DEN
10200 meter
Start
94
10:00
Mikkel Lau Petersen
Allerød OK
8658940
95
10:02
Asbjørn Kaltoft
OK Pan
8645166
96
10:04
Jonatan Graversen
Bul-Tromsø IL
8658936
97
10:06
Oscar Sig Tranberg
Silkeborg OK
8646088
98
10:08
Morten Rindom Knudsen
OK Melfar
8658941
99
10:10
Lukas Kjær Hemmingsen
FIF Hillerød Orientering
8010702
100
10:12
Jonas Gabs
OK Melfar
8635810
101
10:14
Gustav Vinther Østermark Jensen
Kolding OK
8658933
102
10:16
Peter Modler Hedemann
Faaborg OK
8115511
103
10:18
Asger L. Holmberg
FIF Hillerød Orientering
8170202
104
10:20
Søren Møller Skaug
OK Pan
8658942
105
10:22
Lasse Falck Weber
Tisvilde Hegn OK
8646100
106
10:24
Mikkel Lyskjær
Farum OK
8640529
107
10:26
Andreas Tange
Rold Skov OK
8658930
108
10:28
Lasse August Helweg
Allerød OK
8658937
109
10:30
Jeppe Edvardsen
OK Snab
8658935
110
10:32
Jakob Schøier Kovsted
Tisvilde Hegn OK
8658934
111
10:34
Jeppe Liengård Caspersen
OK Snab
8020102
112
10:36
Johan Halkjær Dupont
OK Pan
8633624
113
10:38
Malthe Poulsen
FIF Hillerød Orientering
8657160
114
10:40
Lasse Fugmann Thamdrup
Allerød OK
8050619
115
10:42
Malte Kjær Hemmingsen
FIF Hillerød Orientering
8664215
116
10:44
Elias Hinge Krogsgaard
Silkeborg OK
8658932
117
10:46
Morten Ingmar Örnhagen Jørgensen
OK Snab
8037100
118
10:48
Jacob Steinthal
FIF Hillerød Orientering
8414213
119
10:50
Mads Møller Skaug
OK Pan
8658938
120
10:52
Theis Munktved
Allerød OK
8640535
121
10:54
Mikkel Holm Nielsen
OK Pan
8041000
122
10:56
Søren Thrane Ødum
OK ØST Birkerød
8658943
123
10:58
Andreas Bock Bjørnsen
OK Pan
8658931
124
11:00
Linus Agervig Kristiansson
OK Snab
8110121
H20-INT
10200 meter
Start
125
12:44
Martin Yordanov
Valdi
8300399
126
12:46
Mikołaj Krawczyński
Polish Junior Team
8650386
127
12:48
Scopel Mattia
Italian National Team
8635440
128
12:50
Einar Melsom
Fossum IF
8657279
129
12:52
Jakub Chupek
Slovak Junior Team
8655373
130
12:54
Patscheider Lukas
Italian National Team
8627747
131
12:56
Konrad Płóciennik
Polish Junior Team
8260500
132
12:58
Erik Kálmán
Hungarian Junior Team
8088801
133
13:00
Bettega Damiano
Italian National Team
8634919
134
13:02
Tobiáš Goldschmidt
Slovak Junior Team
8200031
135
13:04
Jakub Kijak
Polish Junior Team
8640922
136
13:06
Marcell Szabó
Hungarian Junior Team
2052332
137
13:08
Georg Gröll
Astria Junior Team
8383333
138
13:10
Rihards Krumins
Latvian Junior Team
8210800
139
13:12
Mihály Ormay
Hungarian Junior Team
8636768
140
13:14
Jannis Bonek
Astria Junior Team
8100799
141
13:16
Petar Borisov
Bulgaria Junior Team
8655565
142
13:18
Ferenc Jónás
Hungarian Junior Team
8646130
143
13:20
Fricis Spektors
Latvian Junior Team
8080001
144
13:22
Lukas Novak
Astria Junior Team
8455455
145
13:24
Kacper Kuca
Polish Junior Team
8636525
146
13:26
Tamás Bárány
Hungarian Junior Team
8444331
147
13:28
Thomas Laraia
USA Orienteering
8658929
148
13:30
Clemens Wolfram
Astria Junior Team
8310899
149
13:32
Toma Kotkov
Bulgaria Junior Team
8640387
150
13:34
Zoltán Bujdosó
Hungarian Junior Team
8444331
151
13:36
Angeli Ilian
Italian National Team
8658950
152
13:38
Bojan Ivandjikov
Bulgaria Junior Team
8652503
153
13:40
Kiur Erik Eensaar
Estonian National Team
8667297
154
13:42
Kaarel Vesilind
Estonian National Team
9010600
155
13:44
Andres Rõõm
Estonian National Team
8651943
156
13:46
Hando Allmann
Estonian National Team
8645019
H20-FIN
10200 meter
Start
157
11:30
Aapo Viippola
Finnish Junior Team
8658910
158
11:32
Samppo Sankelo
Finnish Junior Team
8670537
159
11:34
Henrik Asklöf
Finnish Junior Team
8658912
160
11:36
Topias Niemi
Finnish Junior Team
8658948
161
11:38
Ville Mannonen
Finnish Junior Team
8658928
162
11:40
Topias Helminen
Finnish Junior Team
8631663
163
11:42
Oskari Lepistö
Finnish Junior Team
8658918
164
11:44
Jasper Alajoutsi
Finnish Junior Team
8658913
165
11:46
Miika Tala
Finnish Junior Team
8658944
166
11:48
Sakari Koivuniemi
Finnish Junior Team
8658921
167
11:50
Anton Sankelo
Finnish Junior Team
8670530
168
11:52
Topias Arola
Finnish Junior Team
8658925
169
11:54
Matias Salonen
Finnish Junior Team
8658917
170
11:56
Lassi Vaismaa
Finnish Junior Team
8658915
171
11:58
Aaro Ojala
Finnish Junior Team
8658911
172
12:00
Otso Westerlund
Finnish Junior Team
8004319
173
12:02
Ville Kinnala
Finnish Junior Team
8658949
174
12:04
Oskari Silvennoinen
Finnish Junior Team
8664192
175
12:06
Touko Seppä
Finnish Junior Team
8658927
176
12:08
Arttu Lindqvist
Finnish Junior Team
8664190
177
12:10
Leo Matinheikki
Finnish Junior Team
8658916
178
12:12
Aaro Aho
Finnish Junior Team
8636155
179
12:14
Samuli Peltola
Finnish Junior Team
8100055
180
12:16
Mikko Eerola
Finnish Junior Team
8658945
181
12:18
Justus Vuori
Finnish Junior Team
8658914
182
12:20
Teemu Oksanen
Finnish Junior Team
8658947
H20-GBR
10200 meter
Start
183
11:06
Peter Molloy
British Junior Team
8070602
184
11:08
Eddie Narbett
British Junior Team
8204031
185
11:10
Ben Chesters
British Junior Team
584778
186
11:12
Freddie Carcas
British Junior Team
8040999
187
11:14
Zac Hudd
British Junior Team
8000515
188
11:18
Alastair Thomas
British Junior Team
8003008
189
11:20
Tom Bray
British Junior Team
800815
190
11:28
Finlay Todd
British Junior Team
8656117
H20-CZE
10200 meter
Start
191
12:22
Thoř Tomáš
Czech Junior team
8430131
192
12:24
Hlaváč Ondřej
Czech Junior team
8651709
193
12:26
Fencl Jonáš
Czech Junior team
8656603
194
12:28
Rusin Jan
Czech Junior team
8656619
195
12:30
Gajda Jan
Czech Junior team
8656513
196
12:32
Roudný Martin
Czech Junior team
8656620
197
12:34
Horčička Vít
Czech Junior team
8656558
198
12:36
Volák Ondřej
Czech Junior team
8656613
199
12:38
Karatsiolis Kryštof
Czech Junior team
8680600
200
12:40
Křivda Tomáš
Czech Junior team
9656592
D16
4850 meter
Start
201
10:01
Eva Örnhagen Jørgensen
OK Snab
8047100
202
10:03
Ida Riis Madsen
Rold Skov OK
8657163
203
10:05
Elanor Henriksen
Horsens OK
8040803
204
10:07
Hedda Kärner Grooss
Allerød OK
8640524
205
10:09
Amanda modler Hedemann
Faaborg OK
8055505
206
10:11
Sigrid Høyer Staugaard
FIF Hillerød Orientering
8635003
207
10:13
Anna Harbo Flyvbjerg
Rold Skov OK
8657147
208
10:15
Dicte Højbjerg Andersen
Helsingør SOK
8633602
209
10:17
Theresa Skouboe
Horsens OK
8661591
210
10:19
Anna Taagehøi Nykjær
OK Pan
8270603
211
10:21
Laura Bobach
Rold Skov OK
8645143
212
10:23
Siri Simonsen
FIF Hillerød Orientering
8626182
213
10:25
Marie Møller Nielsen
OK Pan
8635473
214
10:27
Xenia Bregensøe
Tisvilde Hegn OK
8634876
H16
6275 meter
Start
215
10:01
Tobias Biering
Silkeborg OK
8627654
216
10:03
Jonathan Birk Nielsen
Aalborg Orienteringsklub
8162432
217
10:05
Oscar David Broman Jensen
Allerød OK
8625624
218
10:07
Adam Carlsen
OK Roskilde
8635858
219
10:09
Mikkel Berglund
Kolding OK
8634929
220
10:11
Malte Kliem
Farum OK
8662160
221
10:13
Villads Skovbjerg
OK Pan
8667854
222
10:15
August Gabs
OK Melfar
8636989
223
10:17
Valdemar Marager
Allerød OK
8621059
224
10:19
Jonas Ellegård Kokholm
Horsens OK
8635010
225
10:21
Casper Staehelin Blakskjær
OK Pan
8634899
226
10:23
Marius Snedker Storgaard
Farum OK
8645153
227
10:25
Jacob Klærke Mikkelsen
Horsens OK
8310803
228
10:27
Magnus Andersen
Ballerup OK
8634998
229
10:29
Mathias Buchgreitz
Søllerød OK
8635430
230
10:31
Hans Grønborg Nielsen
Allerød OK
8664243
231
10:33
Jonas Damm Als
OK Pan
8112808
232
10:35
Filip Nielsen
Farum OK
8635755
233
10:37
Jens Dalgaard
Kolding OK
8635054
234
10:39
Marinus Næstoft Juhl
Søllerød OK
8635493
235
10:41
Tobias Olloz
Tisvilde Hegn OK
8061104
236
10:43
Rasmus Myrup Christensen
OK Pan
8631304
237
10:45
Niels Dalgaard
Kolding OK
8222224
238
10:47
Gustav L. Holmberg
FIF Hillerød Orientering
8150404
Åben-1
10200 meter
Start
239
–
Anders Marager
Allerød OK
1413395
240
–
Angélique Grønborg Rasmussen
Allerød OK
981611
241
–
Jens Knud Maarup
Allerød OK
711267
242
–
Niels-Peter Vest Nielsen
Allerød OK
981612
243
–
Libor Zridkavesely
Astria Junior Team
8660433
244
–
Todor Pedev
Bulgaria Junior Team
8644666
245
–
Košárek Pavel
Czech Junior team
8656676
246
–
Ulrik Staugaard
FIF Hillerød Orientering
701070
247
–
Hanne Fogh
FSK Orientering
7011222
248
–
Kristian Vad
Horsens OK
8619434
249
–
Niklas Ingwersen
Horsens OK
889248
250
–
Anders Dalgaard
Kolding OK
7575751
251
–
Henrik Uhlemann
Kolding OK
8636967
252
–
Lars Berglund
Kolding OK
7000072
253
–
Henrik Albahn
Lyngby OK
888950
254
–
Flemming Jørgensen
OK Snab
8017100
255
–
Jens Liengård
OK Snab
8150872
256
–
Kristian Blok
OK Snab
1406288
257
–
Thomas Blok
OK Snab
1406296
258
–
Henrik Steen Andersen
OK ØST Birkerød
1417058
259
–
Thomas Fredberg
Silkeborg OK
8440001
260
–
Štefan Šurgan
Slovak Junior Team
8680573
261
–
Jes Holme Barkler
Svendborg OK
9898333
262
–
Rune Østergaard
Søllerød OK
8621040
263
–
Jesper David Jensen
Tisvilde Hegn OK
1401495
264
–
Tim Falck Weber
Tisvilde Hegn OK
8635839
265
–
Teodor Todorov
Valdi
8640386
266
–
Jakob Gade
Viborg OK
1408238
267
–
Jess Rasmussen
Viborg OK
8619435
268
–
Jimmi Olsen
Viborg OK
896949
Åben-2
7150 meter
Start
269
–
Allan Hougaard
Aarhus 1900 Orientering
1452128
270
–
Lars Hanghøj Petersen
Ballerup OK
8290555
271
–
Košárková Iva
Czech Junior team
2082714
272
–
Elo Saue
Estonian National Team
1391146
273
–
Emma Klingenberg
Faaborg OK
1302827
274
–
Henning Hedemann
Faaborg OK
9000055
275
–
Bodil Karlsmose Kliem
Farum OK
348377
276
–
Helge Lang Pedersen
Farum OK
500489
277
–
Max Prang
Fredensborg OK
8635877
278
–
Erling Trankjær
Holstebro OK
7123123
279
–
Mads Mikkelsen
Horsens OK
8010370
280
–
Peer Straarup
Horsens OK
1181051
281
–
Erik Hajdu
Hungarian Junior Team
2022197
282
–
Julian Dent
IFK Lidingö SOK
9005198
283
–
Per Eg Pedersen
Kolding OK
8635845
284
–
Pernille Buch
OK GORM
1395522
285
–
Peter Kilden Jensen
OK Pan
8664233
286
–
Dorthe Bloch Rosenvinge
OK Snab
1040273
287
–
Henning Schou
OK Snab
2133929
288
–
Karsten Blok
OK Snab
2061688
289
–
Thomas Edvardsen
OK Snab
1428710
290
–
Torben Kristensen
OK Snab
900604
291
–
Ulrika Örnhagen Jørgensen
OK Snab
8027100
292
–
Michael Termansen
OK Syd
1395514
293
–
Bent Aakjær
Odense OK
1410579
294
–
Bruno Stub
PI-København
1411290
295
–
Hanne Borup Fredberg
Silkeborg OK
8440002
296
–
Johanne Biering
Silkeborg OK
8627635
297
–
Kent Uhre Knudsen
Silkeborg OK
2133938
298
–
Keld Gade
Viborg OK
411857
299
–
Lennart Bo Kristiansen
Viborg OK
8620891
Åben-3
6275 meter
Start
300
–
Bo Birk Nielsen
Aalborg Orienteringsklub
9101009
301
–
Anne Maarup
Allerød OK
9200940
302
–
Annette Bonde
Ballerup OK
8640550
303
–
Gregers Jørgensen
Ballerup OK
8635885
304
–
Heidi L. Holmberg
FIF Hillerød Orientering
2065750
305
–
Maria Douglas Stilling
FIF Hillerød Orientering
8625632
306
–
Jesper Jensen
Farum OK
666665
307
–
Kaj Kaspersen
Herning Orienteringsklub
8620758
308
–
Lucia Aagaard
Herning Orienteringsklub
8629599
309
–
Henrik Henriksen
Horsens OK
1411903
310
–
Irene K. Mikkelsen
Horsens OK
8040605
311
–
Hanne Staugaard
Kolding OK
8071164
312
–
Jørgen Østergaard
Mariager Fjord OK
1426289
313
–
Thomas Gabs
OK Melfar
8631628
314
–
Helle Schou
OK Snab
758303
315
–
Helle Termansen
OK Syd
1395516
316
–
Jørn H. Klausen
OK Syd
1402992
317
–
Hugo Frederiksen
OK73
8323159
318
–
Peter M. Sigvardt
Odense OK
1416985
319
–
Carl Malling
Randers OK
7007777
320
–
Anette Pind
Silkeborg OK
1008121
321
–
Asbjørn Faber Fenger-Grøn
Silkeborg OK
2086048
322
–
Kirsten Møller
Søllerød OK
8620865
323
–
Andreas Duc Jørgensen
Tisvilde Hegn OK
8140397
324
–
Lene Bejer Damgaard
Viborg OK
8621035
Åben-4
4850 meter
Start
325
–
Lars Munktved
Allerød OK
8620920
326
–
Valentin Pidner
Astria Junior Team
8061156
327
–
Erik Ljungdahl
Faaborg OK
8203302
328
–
Allan Skouboe
Horsens OK
8661590
329
–
Rikke Holm Jensen
Horsens OK
8070471
330
–
Niels Møller Petersen
OK FROS
1419960
331
–
Inger Andreasen
OK Melfar
1417301
332
–
Claudia Greiner
OK Pan
2266
333
–
Martin Greiner
OK Pan
2260
334
–
Severin Kilden
OK Pan
8664207
335
–
Hanne Ljungberg
OK Syd
2128808
336
–
Mette Marie Lungholt
Odense OK
407193
337
–
Johan MacLassen
Rold Skov OK
8261082
338
–
Pia Gade
Viborg OK
411858
Åben-5
3075 meter
Start
339
–
Edith Sørensen
Aalborg Orienteringsklub
351407
340
–
Kai Ø. Laursen
Aalborg Orienteringsklub
351408
341
–
Betty Folino
FIF Hillerød Orientering
2065734
342
–
Kim Folander
FSK Orientering
7207947
343
–
Anja Modler Hedemann
Faaborg OK
1720303
344
–
Terje Melsom
Fossum IF
641106
345
–
Leif B. Nielsen
Herning Orienteringsklub
8667878
346
–
Tove Straarup
Horsens OK
1540604
347
–
Jack Skrydstrup
Kolding OK
7201122
348
–
Jørn Thomsen
Kolding OK
8310842
349
–
Arne Pedersen
Mariager Fjord OK
213904
350
–
Rigmor Schou
Mariager Fjord OK
213922
351
–
Vagn Lidegaard
Mariager Fjord OK
681841
352
–
Finn Hother Madsen
OK Pan
421779
353
–
Frank Linde
OK Pan
422416
354
–
Poul Grøn
OK Pan
209198
355
–
Flemming Wedell
Odense OK
1428698
356
–
Inge Price Jensen
Odense OK
421778
357
–
Susan Houmark Stub
PI-København
239733
358
–
Paweł Biederman
Polish Junior Team
887009
359
–
Clive Allen
Silkeborg OK
347515
360
–
Bo Konring
Søllerød OK
1407800
361
–
Grethe Anæus
Viborg OK
9101048
362
–
Preben Eriksen
Viborg OK
341967
Åben-6
5275 meter
Start
363
–
Erik Grønborg Nielsen
Allerød OK
8656158
364
–
Johannes Marager
Allerød OK
8631602
365
–
Mads Christian Maarup
Allerød OK
8664250
366
–
Andrea Höhnke
Horsens OK
1411920
367
–
Isak Grøn
OK Pan
8658920
Åben-7
3900 meter
Start
368
–
Louise Kolind
Horsens OK
8661579
369
–
Axel Örnhagen Jørgensen
OK Snab
8057100
370
–
Rasmus Edvardsen
OK Snab
2128790
371
–
Alice Sigvardt
Odense OK
2133927
372
–
Anders M. Sigvardt
Odense OK
1416976
373
–
Astrid Faber Fenger-Grøn
Silkeborg OK
2128799
374
–
Siv Borup Fredberg
Silkeborg OK
7440001
Åben-8
3050 meter
Start
375
–
Aske Hedemann
Faaborg OK
9000033
376
–
Esther Henriksen
Horsens OK
1411914
377
–
Anja Skaarup
Kolding OK
212262
378
–
Anni Østergaard
Mariager Fjord OK
1426254
379
–
Emil Borup Fredberg
Silkeborg OK
7440002
Oprettet af MeOS: 07-06-2019 18:10:25