Kontakter, bestyrelse og udvalg

Find kontaktoplysninger på medlemmer: Som medlem kan du finde andre medlemmers emailadresse og telefonnummer på o-service.dk. Log ind, klik på “Klub”, klik herefter på “Klubadresseliste”.


Sekretær
.
Sofie Secher
pan@orientering.dk
Klubhus
.
.
.
.
.
Silistria
Ørneredevej 15
8270 Højbjerg
Tlf.: 86 27 08 31
Mobil: 89 73 47 18
CVR: 64040618
Tilmelding i O-service
.
.
Ivan Christensen
Tlf.: 60 54 56 61
ivan.chr@gmail.com
Hjemmeside administratorSekretær, pan@orientering.dk
Facebook administratorSekretær, pan@orientering.dk
O-track administratorSekretær, pan@orientering.dk

Trænere

Trænere 
Klubtræner
.
.
Tobias Karlsmose Svarer
Tlf.: 24 64 94 82
tobiasksv@gmail.com
Juniortræner
.
.
Simon Thrane Hansen
Tlf.: 53 34 26 24
sthranehansen@gmail.com
Ungdomstrænere
.
Sofie Secher, Caroline Finderup, Holger Petersen, Iben Valery, Peter Kilden, Jeanette Finderup og Tove Hedegaard
Mini- og børne-
trænere
Katinka Kilden, Asbjørn Kaltoft og Ella Hedegaard
.
60+ trænereIvan Christensen og John Holm

Bestyrelse

Bestyrelse 
Formand
.
.
.
.
Thomas Hornbæk
Jagtvej 25
8270 Højbjerg
Tlf.: 60 38 07 52
thh@willis.dk
Kasserer
.
.
.
.
Kell Sønnichsen
Vestervang 24, 6. mf.
8000 Aarhus C
Tlf.: 21 65 66 87
kell@soenniksen.dk
Medlem
.
.
.
.
Kent Lodberg Christensen 
Bushøjvej 211
8270 Højbjerg
Tlf.: 60 70 92 29
KLC@dadlnet.dk
Medlem
.
.
.
.
Kim Rokkjær
Katterhøjvej 19
8270 Højbjerg
Tlf.: 40 51 95 00
kim@rokkjar.dk
Medlem
.
.
.
.
Jeanette Finderup
Kornbakke Allé 66
8200 Aarhus N
Tlf.: 26 35 19 86
jmfinderup@hotmail.com
Suppleant
.
.
Agnete Horup
Tlf.: 41 62 57 02
agnetehorup@hotmail.com
Suppleant
.
.
Sofie Secher
Tlf.: 60 69 30 77
sofie.secher@gmail.com

Udvalg

UdvalgKontaktpersonØvrige medlemmer
B&U udvalg
.
.
.

.
Jeanette Finderup
Tlf. 26 35 19 86
jmfinderup@hotmail.com
.
.
Brian Berthelsen
Henrik Boye Ebbesen
Morten Kusk
Peter Kilden
Tove Hedegaard
Eliteudvalg
.
.
Ebbe Nielsen
Tlf. 28 35 19 48
ebbe@loberen.dk
Niklas Hjort Ingwersen
Stine Bagger Hagner
Søren Bobach
BreddeudvalgUlrik Johansen
Træningsudvalg
.
.
Ida Bobach
Tlf.: 30 66 42 82
idabobach1@gmail.com
Annemette Sørensen
Jan Overgaard
.
LøbsudvalgVakantVakant
Arrangementsudvalg
.
.
Trine Kristensen
Tlf.: 22 62 04 51
TK@ennova.com
Anni Sørensen
Mariann Kejser
.
Klubhusudvalg
.
.
Kent Lodberg
Tlf.: 60 70 92 29
KLC@dadlnet.dk
 
Kortudvalg
.
.
Flemming Nørgaard
Tlf.: 86 27 39 78
flemming@compukort.dk
Frank Linde
Ivan Christensen
Kell Sønnichsen
SkovudvalgVakant 
Kommunikations-
udvalg
.
.
Camilla Bevensee
Tlf.: 28 75 77 94
camillabevensee1@gmail.com
.
Eskil Schøning
Jeanette Finderup
John Holm
Lone Secher